• Home  /
  • Co je Brněnský vývar

Co je Brněnský vývar

Brněnský vývar je crowdfundingová akce naživo. Během večera soutěží čtyři projekty. Autoři projektů mají na jejich představení publiku 7 minut. Při prezentaci projektů není používána žádná prezentační technika.

Podívejte se na videa ze všech ročníků Brněnského vývaru.

Projekt, který získá nejvíce hlasů od diváků, si odnese vybranou částku ze vstupného.

Vstupné na akci je 89 Kč - celou částku ze vstupného odbrží vítězný projekt. Návštěvníci mohou do hrnce samozřejmě přispět více, a to dle svého uvážení.

Jaké projekty bychom rádi v Brněnském vývaru viděli? Neklademe žádná omezení. Ať už jste neformální skupina studentů nebo zaběhnutá brněnská organizace. Neomezujeme ani oblasti, který by se měl projekt dotýkat. Může jít o vylepšení veřejného prostoru, řešení sociálních či ekologických témat nebo také prostě dobrý nápad, který se může stát časem podnikatelským rozjezdem s přidanou hodnotou.

Přihlaste svůj projekt na brnenskyvyvar@gmail.com, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Tým tvůrců Brněnského vývaru z přihlášených projektů vybere ty, které se budou prezentovat před diváky.

Brněnský vývar se hlásí k inspiraci www.detroitsoup.com a zejména první český Pražský vývar. Známý kavárník Ondrej Kobza, který s vývary v Česku začal, je také patronem a rádcem našich aktivit.

logo_male