• Home  /
  • S kým vaříme

S kým vaříme

Chcete nás podpořit v našem úsilí hledání a podpory projektů pro lepší Brno? Budeme velice rádi. Kontaktujte nás na: brnenskyvyvar@gmail.com.

Partneři Brněnského vývaru jsou:

Motiv P – společnost, která natáčí každou naši akci a díky ní mají zúčastněné projekty svou prezentaci zaznamenanou na videu, které mohou libovolně využívat ke svým propagačním účelům. Děkujeme!

Logo_Motiv_Talks_oranzova

Ashoka – vítěznému projektu na Letním Brněnském vývaru poskytne tato mezinárodní organizace strategickou konzultaci. Ashoka je už přes třicet let světovým průkopníkem ve vyhledávání, propojování a podpoře sociálních inovátorů – hybatelů společenských změn, kteří jedinečným, systémovým a podnikavým způsobem řeší nejpalčivější problémy naší společnosti. Od svého vzniku investovala do více než 3 500 sociálních inovátorů v 80 zemích celého světa. Z toho v Rakousku, České republice, Maďarsku, Polsku a na Slovensku k dnešnímu dni podpořila práci 175 Ashoka Fellows. Ashoka zároveň spoluvytváří širší „ekosystém” podpory, tedy prostředí, v němž se kdokoliv má šanci stát hybatelem společensky prospěšných změn.

Ashoka